O nás

Společnost DOVEMA, s. r. o. působí na českém trhu již od počátku 90. let, začínala jako italská pobočka výrobců balící technologie, v roce 1998 došlo k její přeměně na ryze českou společnost s ručením omezeným při zachování původního segmentu podnikání, jímž je zabezpečení dodávek balící technologie pro farmaceutický, kosmetický, potravinářský a spotřební průmysl.

První dekáda dvacátého prvního století se nesla ve znamení prudkého rozvoje společnosti, kapitálovému vstupu do firem, působících v oblasti prodeje farmaceutických produktů, speciální dopravy léků a zároveň se rozšířila nabídka služeb, zejména v ekonomickém a vojenském sektoru. 

Během roku 2020 společnost vybudovala nové čisté prostory a začala nabízet balení léčivých přípravků a jejich serializaci, jak pro trh EU tak i pro Rusko. V těchto prostorech probíhá i kompletace autoinjektorů pro armády celého světa a kompletace nejrůznějších zdravotnických pomůcek a to vše pod GMP - Good manufacturing practices (SVP - správná výrobní praxe) udělenou Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SUKL) 


V dnešní době má společnost ve skupině e-shop prodávající antigenní testy schválené Ministerstvem zdravotnictví na které lze čerpat státní dotace - obchod.bbpharma.cz